Facebook znemožní správu osobních profilů přes aplikace.

Od Rychlofky

26. července tak zanikne možnost používat aplikace pro správu sociálních sítí pro plánování a vkládání příspěvků na osobní profily. Jediná možnost jak něco dostat na osobní profil tak bude na webu nebo v aplikaci od Facebooku, bez možnost něco naplánovat a jakkoliv s tím pracovat. Tahle absurdní změna API a další uzamčení Facebooku má i jeden zvláštní důvod, zásadní snahu znemožnit používat osobní profily pro firmy. Viz [Publish] Facebook Profiles can no longer be connected to Buffer Publish

Buffer požádán o bližší informace, v jejich oznámení (viz link výše a obrázek níže) chybí nějaké detailnější informace a podklady.

[22.06.18 15:48] V New Facebook Platform Product Changes and Policy Updates najdete následující:

Facebook Login

Deprecation:

  • The publish_actions permission will be deprecated. This permission granted apps access to publish posts to Facebook as the logged in user. Apps created from today onwards will not have access to this permission. Apps created before today that have been previously approved to request publish_actions can continue to do so until August 1, 2018. No further apps will be approved to use publish_actions via app review. Developers currently utilizing publish_actions are encouraged to switch to Facebook’s Share dialogs for webiOS and Android.

2018-06-22 08_04_37-[Publish] Facebook Profiles can no longer be connected to Buffer Publish - Buffe.png

[26.07.18] HootSuite už také přišla s oznámením téhož. Viz Facebook publishing changes – 07/17/18

2018-07-26 07_14_57-Facebook publishing changes - 07_17_18 – Hootsuite Help Center.png