Twitter České Pošty má poslední příspěvek 28. února 2014.

Od Rychlofky

Twitter České Pošty má poslední příspěvek 28. února 2014. Tiskové oddělení od 29. září 2015 na dotaz k účtu @ceska_posta nereaguje, přitom mají docela povedený Instagram na ceska_posta, který žije. Takže evidentně tam nějací lidé jsou a fungují.  A teď už je na Twitteru i ředitel Martin Elkán (jako @MartinElkan)

DODATEK: Těsně po zveřejnění dorazila z České pošty odpověď (celá pod obrázkem): Twitter České pošty si bohužel zaregistroval někdo jiný, řešíme to oficiální cestou. Z našeho pohledu je důležitější twitter představitele instituce, než samotné firmy. I proto si generální ředitel založil twitter, na kterém prezentuje své postřehy k České poště.

2015-10-21 10_14_52-Česká pošta (@Ceska_Posta) _ Twitter

Dobrý den, omlouvám se za pozdní reakci, vzpomněl jsem si na váš dotaz při prohlížení twitteru generální ředitele J

K vašim dotazům. Facebook České pošty je oficiální, snažíme se na něj postovat jak záležitosti z České pošty, tak i odlehčená témata pro pobavení. Pokud si někdo na FB stěžuje na kvalitu služeb, řešíme to přímo přes zprávy a jsme v této komunikaci úspěšní. O čemž svědčí i následné reakci našich fanoušků, byť pouze ve zprávách.

Instagram postupně rozšiřujeme, chceme na něj dávat fotografie s poštovní tématikou.

Twitter České pošty si bohužel zaregistroval někdo jiný, řešíme to oficiální cestou. Z našeho pohledu je důležitější twitter představitele instituce, než samotné firmy. I proto si generální ředitel založil twitter, na kterém prezentuje své postřehy k České poště.